Stomická poradna Ostrava

Stomická poradna
Ostrava-Klimkovice

Radomíra Fierlová

Dobrý den, dovoluji si se Vám představit, jmenuji se Radomíra Fierlová a jsem erudovanou stomickou sestrou s dlouholetou praxí v chirurgickém oboru. Po ukončeném studiu střední školy v 1992, jsem v roce 1999 ukončila PSS (pomaturitní specializační studium v chirurgii) a od té doby aktivně pečuji o pacienty s různými typy vývodů na zažívacím traktu. Své dlouholeté zkušenosti z praxe předávám i dál a rozšiřuji působení i do ambulantní péče.

Zde v koloproktologické ambulanci doc. et doc. MUDr. Petra Vávry PhD. je zajišťována komplexní péče o pacienta se stomií. Probíhají zde pravidelné kontroly, řešení vzniklých komplikací, sledování a zajišťování předpisů pomůcek potřebných k ošetření. Dále poradenství, spolupráce s protetikou na tvorbě individuálně šitých kýlních pásů a zásilkový servis. Snažíme se ulehčit život a zajistit návrat zpět k činnostem, které pacienti vykonávali před operací.

Nutno podotknout, že stomickým pacientem se v dnešní době může stát kdokoli, a proto je důležité, aby tato informace nebyla pro veřejnost tabu. Stomikem se totiž může stát nejenom onkologicky řešený pacient!

doc. et doc. MUDr. Petr Vávra, Ph.D.

Ve své práci chirurga se již od doby studií zaměřuji na laparoskopii a miniinvazivní chirurgii. Postupně se okruh mého zájmu rozšířil od koloproktologie k onkochirurgii a jaterní chirurgii. Rád objevuji a zavádím nové moderní metody, avšak vždy se snažím řídit mottem Winstona Churchilla:

However beautiful the strategy, you should occasionally look at the results.
„Jakkoli je strategie krásná, měli byste se občas podívat na své výsledky“

Spolupracující partneři

Stomická poradna Ostrava-Klimkovice spolupracuje s následujícími firmami:

Coloplast - Stomická poradna Ostrava-Klimkovice
BBRAUN - Stomická poradna Ostrava-Klimkovice
Eakin - Stomická poradna Ostrava-Klimkovice
Convatec - Stomická poradna Ostrava-Klimkovice
Distrimed - Stomická poradna Ostrava-Klimkovice
Stomická poradna Ostrava-Klimkovice
Stomická poradna Ostrava-Klimkovice
Stomická poradna Ostrava-Klimkovice

Kontaktní informace

Chirurgická a koloproktologická ambulance
Lidická 19
Ostrava-Klimkovice

Po. 16 – 20 hod.
Čt. 16 – 20 hod.

Mobil: 737 550 050 (pondělí po 16. hodině)
E-mail: petrvavra@yahoo.co.uk